PURO GELATO

Kdo chce dělat to nejlepší gelato, potřebuje ty nejlepší suroviny! Proto řada ingrediencí, které užíváme pro naše vysoce kvalitní výrobky, pochází z našich sadů a keřů nebo od osvědčených a prověřených pěstitelů z regionu a blízkého okolí. Například čerstvá smetana a mléko, které dodávají naší mistrovské vanilce jedinečnou strukturu a zvláštní rozplývavost, nebo ovoce, které dává našemu gelatu přirozenou a s námi nezaměnitelnou chuť.

 Životní prostředí

Abychom ušetřili opravdu hodně energie, využíváme kombinovanou výrobu elektřiny prostřednictvím solárních panelů a rekuperaci tepla. Naše obaly jsou vyrobeny ze zvláště ekologických materiálů a všechny suroviny, vyjma těch, které si umíme vypěstovat sami, nakupujeme za férové a udržitelné ceny od regionálních farmářů.

 Řemeslná výroba 

Naše gelato je připravováno tradiční italskou, ruční metodou s velkou vášní, láskou a věnovaným časem. V naší manufaktuře v Libechově pracují pouze certifikovaní mistři výroby. Nákup a kontrola kvality jsou naší nejvyšší prioritou a fylozofií.

 Odlišujeme se

Od nákupu surovin až po výrobu a dodání gelata jsme prostě jiní než ostatní. To proto, že myslíme a pracujeme jinak. Produkt, chuť a velká porce zaujetí pro detail jsou vždy v popředí. Výsledkem je to nejlepší gelato pro to nejlepší v nás: Naše hosty.

 Spokojenost

Jsme si jisti, že si Vás naše PURO gelato získá. Jsme tu vždy pro Vás, denně nabízíme 100% záruku spokojenosti všech našich produktů.

 Objednávka a doručení 

Osobně Vám naše gelato dovezeme vlastními vozidly do hodiny jízdy (nebo do 100 km) od výrobny v Libechově u Mělníka ve Středočeském kraji nebo Prahy. Na delší vzdálenosti Vám všechny naše produkty zašleme externí, mraženou logistickou společností. Zeptejte se nás, prosím, předem na příslušné náklady spojené s dopravou k Vám. V současné době usilovně budujeme vlastní dealerskou a franchisovou síť pro pokrytí celé České republiky, která Vám, již brzy, může dodat i menší objednací množství zdarma nebo opravdu velmi levně. Děkujeme za Vaši trpělivost.

 Fakturace dle hmotnosti

Neprodáváme vzduch. Naše gelato je možné objednat ve vanách (cca 4,3l), nebo válcových karapinách (cca 5,5l) nebo jako kelímky (460ml). Vzhledem k tomu, že ostatní prodejci vždy počítají vzduch v ceně při prodeji po litrech, hledali jsme tu nejférovější obchodní cestu. Naše gelato proto prodáváme pouze na váhu.

 Objednací a dodací lhůty

Objednávky přijaté do 12:00 jsou k Vám doručeny do maximálně tří pracovních dnů. Dodávky nejsou možné o víkendu a ve státní svátek.

 Zvláštní požadavky

V případě smluvně zajištěných odběrných minimálních množství je možnost námi omezené zápůjčky ledových truhel ke skladování, případně dlouhodobého pronájmu prodejních vitrín.

 

Carpigiani

241

Samoobslužný výrobní automat na jeden druh točeného PURO Gelata Express s čerpadlem a auto-pasterizačním cyklem (až 42 dnů).

Kapacita až 315 porcí/hod (75 g) gelata k výdeji žetonem, mincemi, nebo platbou kartou/ chytrým telefonem.